Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: https://www.zakopane-willa.com.pl/polityka_prywatnosci,s128.html

  • ▶ Zakopane atrakcje
  • ▶ Rezerwacja on-line
  • ▶ Galeria zdjęć
  • ▶ Opis pokoi

Zakopane Oferty Promocje

Zakopane Kościelisko Oferty Promocje


1) Promocja dla stałych klientów.

Każdy klient odwiedzający po raz kolejny nasz Dom Wypoczynkowy otrzyma rabat na cenę noclegu w wysokości 10% jego początkowej wartości. Zachęcamy Naszych Gości do powoływania się na opisaną promocję przy kolejnych rezerwacjach.

 

2) Rabat za pełne wykorzystanie miejsc w pokoju.

W przypadku zarezerwowania noclegów przez Gości dla większej liczby osób niż nominalna liczba wynikająca z nazwy pokoju, cena za noclegi kolejnych Osób w pokoju wynosi 20 zł za Osobę na dobę.
Noclegi o obniżonej cenie dla dodatkowych Osób są możliwe wyłącznie w pokojach w których dodatkowe łóżka znajdują się w opisie pokoi. Dodatkowe łóżka nie są dostawkami lecz są to pełnowymiarowe łóżka stanowiące standardowe wyposażenie pokoi.

Przykład wyliczenia ceny:

Pięcioosobowy Pokój typu Studio posiada 7 miejsc noclegowych. Noclegi dla 6 - tej i 7 - mej Osoby kosztują 20 zł za dobę na Osobę.

 

3) Promocja dla Dzieci.

Bezpłatny nocleg dla dzieci do ukończenia drugiego roku życia, które śpią wspólnie z rodzicami w jednym łóżku.

 

4) Informacja dla posiadaczy kart Euro26

 

5) Informacja dla posiadaczy kart Planeta Młodych

Każda osoba legitymująca się kartą firmowaną Planetą Młodych, otrzyma u nas zniżkę w wysokości 10% od ceny noclegu.

 

 

6) Informacja o zwierzakach

W naszym obiekcie pupile są akceptowane i mile widziane. Opłata za zwierzaka to 10zł/doba. Dla psa wymagane: smycz, kaganiec, świadectwo szczepienia.

 

 UWAGA: Zniżki się nie sumują. Zostanie wybrana i zastosowana zniżka najkorzystniejsza dla naszego klienta.

copyright by AgaTravel 2012 | created by Wizja.net
//nowy google analytics //stary google analytics
TIME: 0.0506 s