Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: https://www.zakopane-willa.com.pl/polityka_prywatnosci,s128.html

  • ▶ Zakopane atrakcje
  • ▶ Rezerwacja on-line
  • ▶ Galeria zdjęć
  • ▶ Opis pokoi

Najsmaczniejsze jedzenie

Restauracja Adamo
ul. Nowotarska 10D
34-500 Zakopane

Restauracja Adamo znalazła się w gronie wyróżnionych restauracji z uwagi na smaczne, powtarzalne jedzenie. Rekomendacją dla tego miejsca niech będzie fakt, że częstymi gośćmi są tutaj Górale. Skoro kucharzom w Adamo udało się przekonać o jakości potraw "miejscowych" to oznacza, że gotują wybornie i turysta też powinien spróbować potraw z kuchni regionalnej lecz nie tylko.

Naszą ulubioną potrawą w restauracji Adamo jest nietypowa, mało regionalna potrawa, rodem z dala od Zakopanego, o włosko brzmiącej nazwie: lazania wegetariańska z sosem pomidorowym. Przygotowanie potrawy cechuje powtarzalność smaku, o jego walorach niech świadczy fakt,  że jest wybierana nawet przez osoby preferujące mięso w codziennym żywieniu.

copyright by AgaTravel 2012 | created by Wizja.net
//nowy google analytics //stary google analytics
TIME: 0.0298 s