Strona www używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk, logowania do strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Ustawienia te można zmienić w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies. Więcej informacji na stronie: https://www.zakopane-willa.com.pl/polityka_prywatnosci,s128.html

  • ▶ Zakopane atrakcje
  • ▶ Rezerwacja on-line
  • ▶ Galeria zdjęć
  • ▶ Opis pokoi
Strona główna » AGA dotacja UE.

AGA dotacja UE.

AGA dotacja UE.

 

 

 

 

 

Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020.

W 2020 roku Spółka AGA KOMPOZYTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA otrzymała dofinansowanie na realizację Projektu ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.

Tytuł projektu: Projekt w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Dotacja na kapitał obrotowy dla AGA KOMPOZYTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w czasach Pandemii.

Cel projektu: Projekt dotyczy wsparcia przedsiębiorcy w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemii COVID-19.

copyright by AgaTravel 2012 | created by Wizja.net
//nowy google analytics //stary google analytics
TIME: 0.0539 s